Atbalsts 24/7

Pakalpojums ikdienas .

Izpārdošana
 • thumb 0
 • thumb 1
 • thumb 2
 • thumb 3

4pieces/set DENSO Irīdija aizdedzes sveces IUH27 par motociklu

€35.00

€36.84

Pieejamība :Pieejams

Tagi

Tagi: spark plug, plug komplekts, Lēti spark plug, Augstas Kvalitātes plug komplekts.

 
 

0.4 mm Diametrā, Ultra-fine Irīdija Centra Elektrods, Izmantojot jaunas irīdija sakausējuma ar ļoti augstu kušanas temperatūru, galu elektrodu var izdarīt ļoti labi. Tas ļauj samazināt spriegumu, kas vajadzīgi, lai izraisīt dzirksteles, un ievērojami uzlabo uzliesmojamības. Specifikācijas IncludeTerminal gala uzgrieznis ir pievienots, kas sakrīt ar lielāko daļu pasaules aizdedzes sveces vadiem. Lūdzu, noņemiet uzgriezni, iekārtas, ka nav nepieciešams vienu. (Izņemot IWM & IK-G veidi) Iebūvēts, Ļoti ReliableResistor Visu iridium power sveces ietver ļoti ticami, 5,000 monolīta pretestība specifikācija, lai samazinātu elektromagnētisko troksni, kas var ietekmēt elektronisku ierīču. (Visiem plug tipa) Ļoti Izturīgs pret Koroziju,Piestrādā Niķeļa Apšuvuma Ļoti izturīgs pret koroziju, piestrādā niķeļa apšuvuma plug korpuss ir klāts ar piestrādā niķeļa, tāpat kā sveces, ko izmanto sacīkšu. Tas ir ļoti izturīgs pret koroziju un rūsu pat, kamēr touring, nepārtraukti lietains laiks, un to laikā motokrosa notikumiem. (Izņemot zemu siltuma diapazonu veidiem) 360 lāzera metināšanas process, ko izmanto, lai mount irīdija padoms ir ļoti uzticams "360 Lāzera Metināšanas" process, kas spēj izturēt visu veidu braukšanas apstākļos. (Visiem plug tipa)

1、Prognozēts, Centrs Elektrodu

Lai uzlabotu uzliesmojamības, centrs elektrodu izvirzās vairāk nekā ar parasto tipa spraudņiem. Tas uzlabo gan paātrinājums reakcijas laiku un veiktspēju.

2、0,4 mm DiameterUltra-fineIridium Centra Elektrods

Izmantojot jaunas irīdija sakausējuma ar ļoti augstu kušanas temperatūru, galu elektrodu var izdarīt ļoti labi. Tas ļauj samazināt spriegumu, kas vajadzīgi, lai izraisīt dzirksteles, un ievērojami uzlabo uzliesmojamības.

3、Konusu-samazināt Zemes Elektrodu

Galu zemes elektrodu, ir samazināt naudas sodu konusu, lai samazinātu nelabvēlīgo ietekmi rūdīšana, kas ievērojami uzlabo degvielas uzliesmojamības. Arī tāpēc, ka saskaņot, konusu-cut forma, degvielas un gaisa maisījums izplatās vienmērīgi, plaisa, radot stabilu, uzticamu aizdegšanos degšanas.

4、U-Groove Zemes Elektrodu

IThe U-veida gropi uz zemes elektrodu apdrošina, ka iekšējā virsma ir pietiekami liela, lai radītu liesmas kodolu. Šī forma ļauj zemāks spriegums nepieciešams radīt dzirksteles un rezultāti lieliski uzliesmojamības bez palielinātu izmēru spaile.

5、Izolators Projekcijas

Projekcijas izolators ir optimāli izstrādāta, balstoties uz katra plug ir siltuma vērtību. Tas atbilst prasībām, unikālas un siltuma vērtības, piemēram, pašattīrīšanās spēju zemākā siltuma vērtības, un to siltuma pretestības ir augstāka siltuma vērtības.

Uzlabota Jauda (1)

Iegūt vairāk enerģijas, ar optimālu degvielas cikla IRIDIUMPOWER ir mazs nepieciešamo sprieguma un augsta uzliesmojamības, kā rezultātā mazāk misfiring un nav dzirksteles, rezultāts ir dramatisks uzlabojums sadedzināšanas. Motora jauda tādējādi ir palielinājies. Konstatējumi, kas izklāstīti stenda, izmantojot motocikla motoru, lai parādītu uzlabota sadedzināšanas no IRIDIUMPOWER ir parādīts zemāk. Salīdzinājumā ar parasto sveces, 0,5 ps (1.4%) uzlabojums ir redzams rezultāts 110 km/h. Uzlabots Paātrinājums Palielinājās reaģēšanas un paātrinājuma rādītājus. IRIDIUMPOWER vislabāk pierāda tās uzlabošanas laikā paātrinājumu. IRIDIUMPOWER ir 0,4 mm diametrā irīdija centrs elektrodu un speciāli veidota zemes elektrodu. Šīs funkcijas apvienot, lai sasniegtu augstāku uzliesmojamības un prasīt zemākas aizdedzes spriegums nekā jebkad agrāk. Tas dod iespēju augstas atbildi, braucot ar mazāk dzirksteles izlaidumu, nekā, izmantojot augstākās nepieciešama sprieguma aizdedzes nosacījumiem, un mazāk dzirksteles izlaidumu, kad uzliesmojamības ir grūti. Rezultātā paātrinājums uzlabo salīdzinājumā ar parastās sveces. Uzlabota Jauda, (2) 0.4 mm centra elektrods palielina izejas ar dažādiem braukšanas apstākļiem. Enerģijas, kas ražota ar 0,4 mm dia. iridium centra elektrods ir IRIDIUMPOWER nesaskaņotām ar citiem spraudņiem. Zemāk grafikā salīdzina iegūto enerģiju, kad IRIDIUMPOWER ir instalēta, salīdzinot ar citām augstas veiktspējas sveces. Izmantojot 0,4 mm dia. soda centra elektrods, kas ir vairāk enerģijas, salīdzinot ar 0.8 mm un 2,5 mm dia. sveces. Tas ir tas, kas padara atšķirība paātrinājumu un savu distances laiku. Uzlabota Degvielas Nobraukuma Pat laikā tukšgaitas aizdedzes ir nodrošināta ar mazāku degvielas patēriņu. Labas uzliesmojamības no naudas soda elektrods (0,4 mm), ar IRIDIUMPOWER vērš daudz veiktspējas no motora. Salīdzinot ar parasto kontaktdakšu (W20FS-U), ar IRIDIUMPOWER (IWF22) uz 2-cikla 50cc motors, degvielas patēriņš, uzlabota no 41.74 km/L → 43.69 km/L, ir palielinājies par apmēram 5%.

Salīdzinot DENSO un Viltus

1、Termināļa patiesu DENSO aizdedzes sveces Gala ir glancēts. 2 、 Markas

Viltus DENSO aizdedzes sveces Iespiests apzīmējums var būt noņem. 3、Mājokļu

 • Vienības Veids: Kopa
 • Iepakojuma Svars: 0.3kg (0.66lb.)
 • Iepakojuma Lielums: 18cm x 13cm x 5cm (7.09in x 5.12in x 1.97in)

 • Atsauces Kodus: -
 • Veids: -
 • Ražotāja Daļas Numurs: IUH27
 • Citas Detaļas Numurs: -
 • Zīmola Nosaukums: denso
 • Mezgls, Detaļas Numurs: -
 • Elektrodu Materiāls: Iraurita
 • Montāžas Bāze: Koniskā
 • Valstī/Reģionā Automašīnu Ražošana: -

all ok. thanks!!!

Shevtsova 90 (2018-01-06)

Uzraksti atsauksmi!

1 2 3 4 5
Kvalitāte
Cena